Polak w elitarnym gronie 15 Coaches

Polak w elitarnym gronie 15 Coaches

W miniony weekend ogłoszono listę uczestników zakwalifikowanych do globalnego programu ‘15 Coaches’, zainicjowanego przez Marshalla Goldsmitha – światowej sławy autorytet w zakresie przywództwa i efektywności osobistej. Jedynym laureatem z Europy Środkowo-Wschodniej został Polak, Paweł Motyl.

Projekt ‘15 Coaches’ zaadresowany był do ekspertów w zakresie przywództwa - liderów biznesu, przedsiębiorców, autorów książek, profesorów czołowych uczelni. W ramach tej unikatowej inicjatywy Marshall Goldsmith zdecydował przekazać całą swoją wiedzę i umiejętności wybranym z całego świata osobom. Swoje kandydatury zgłosiło przeszło 10 tysięcy profesjonalistów!

Na liście zakwalifikowanych znalazł się Polak - Paweł Motyl, autor bestsellera „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, partner zarządzający ICAN Leadership Lab, trener ICAN Institute, wydawcy „Harvard Business Review Polska”.

Jest to niezwykle osiągnięcie, gdyż jego nazwisko znalazło się wśród takich autorytetów, jak m.in.:
  • Clark Callahan z Harvard Business School
  • generał Bernard Banks, odpowiadający za rozwój umiejętności przywódczych w elitarnej uczelni wojskowej West Point
  • Aicha Evans, wiceprezes Intel Corporation
  • prof. Herminia Ibarra z INSEAD, czołowy europejski autorytet w zakresie przywództwa
  • David Patterson z Google, autor bestsellera ‘Development First’
  • dr Alexander Osterwalder, światowy guru strategii i autor bestsellerów o milionowych nakładach.

Pełna lista laureatów znajduje się na stronie internetowej: http://www.marshallgoldsmith.com/15-coaches/.

„To niezwykły zaszczyt i ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że wiedza i doświadczenia zgromadzone w naszym regionie okazały się ciekawe nawet dla tak elitarnego grona. Mam też świadomość, że udział w tym przedsięwzięciu to miesiące wytężonej pracy i ogromna odpowiedzialność.”  - powiedział Paweł Motyl.

Pierwsze warsztaty dla zwycięzców programu rozpoczną się jeszcze w tym roku w Phoenix w Stanach Zjednoczonych. Obok Marshalla Goldsmitha prowadzić je będzie legendarny Alan Mulally – były prezes Boeinga i Forda, wybrany najlepszym amerykańskim menedżerem roku 2011.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi Motylowi tego prestiżowego wyróżnienia. Cieszymy się, że jego wiedza, umiejętności i niekwestionowany talent są doceniane nie tylko przez uczestników programów rozwojowych ICAN Institute oraz jego autorskich warsztatów „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, ale też na arenie międzynarodowej. Życzymy dalszych sukcesów i owocnego rozwoju zawodowego pod okiem Marshalla Goldsmitha.

Informacja o Pawle Motylu:
Jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami. Jest autorem nagrodzonej Złotą Sową książki ‘Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji’, która w zaledwie sześć tygodni stała się bestsellerem „Harvard Business Review Polska”. Wydawcą książki jest ICAN Institute.

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie doradcze i menedżerskie. Z ICAN Institute i Harvard Business Review Polska związany jest od 2007 roku (do 2014 pełnił rolę dyrektora generalnego Instytutu). Jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym ICAN Leadership Lab oraz cenionym mówcą inspiracyjnym. Występował z takimi autorytetami, jak dr Marshall Goldsmith, prof. Dave Ulrich, prof. Andy McAfee, prof. Heike Bruch czy prof. Joseph Badaracco. Doradza zarządom wiodących firm w Polsce i za granicą, prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla menedżerów wysokiego szczebla w całej Europie.
 
W 2005 roku, jako pierwszy Polak, ukończył program trenerski w McClelland Center w Bostonie, a w 2015 roku uzyskał certyfikat executive coacha w Stakeholder Centered Coaching.

Swój czas wolny dzieli pomiędzy wyprawy wysokogórskie (regularnie wspina się w Himalajach, Pamirze, Alpach i Tatrach) oraz enologię.
 
Więcej informacji: www.pawelmotyl.com.

ICAN Institute od dwóch dekad prowadzi on unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, łącząc m.in. wydawanie krajowej edycji „Harvard Business Review” z działalnością executive education, doradztwem, realizacją wiodących projektów konferencyjnych dla menedżerów wysokiego szczebla, a także przygotowaniem i prowadzeniem programów partnerskich oraz opracowywaniem portali wiedzy dla organizacji biznesowych.

Więcej na stronie internetowej: www.ican.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Pawe__Motyk.jpg

grafika | 22,7 KB

Pobierz
Pawe__Motyl_wyr__niony_w_elitarnym_projekcie.docx

docx | 29,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.