ICAN Institute wspiera WOŚP. Wyjątkowy power speech do wylicytowania!
ICAN Institute wspiera WOŚP. Wyjątkowy power speech do wylicytowania!
Kopiuj tekst

ICAN Institute wspiera WOŚP. Wyjątkowy power speech do wylicytowania!

Już 15 stycznia 2017 roku po raz dwudziesty piaty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. ICAN Institute, wydawca "Harvard Business Review Polska” zaangażował się w akcję, której celem jest zebranie środków dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

ICAN Institute dołączył do inicjatywy WOŚP, wystawiając na licytację power speech Pawła Motyla, jednego z najwybitniejszych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami. Specjalna aukcja potrwa do 26 stycznia. Zwycięzca aukcji otrzyma voucher na 60-minutowe inspirujące wystąpienie o tematyce biznesowej, które może odbyć się na przykład w firmie zwycięzcy.
Paweł Motyl<br>

Paweł Motyl

Paweł Motyl to autor nagrodzonego Złotą Sową 2014 bestsellera „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji", trener ICAN Institute, doradca i coach. W 2016 roku został wybrany przez dr. Marshalla Goldsmitha, spośród ponad 12 000 kandydatów, do współtworzenia prestiżowego projektu „15 Coaches”, w ramach którego rozwija swoje umiejętności jako executive coach w gronie takich sław jak Alex Osterwalder czy prof. Herminia Ibarra.

Zachęcamy do udziału w licytacji, z której dochód wesprze cele statutowe Fundacji WOŚP.

Więcej informacje na temat aukcji: TUTAJ

Grafika pochodzi z oficjalnej strony WOŚP.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.